Haber

AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Ayşe Deniz Çelik Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Ayşe Deniz Çelik, seçim çalışmaları çerçevesinde Tortum Mahallesi ile Bağbaşı, Yukarı Serdarlı ve Aşağı Serdarlı mahallelerini ziyaret etti.

Tortum gezisi öncesi Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in eşi Gülay Sekmen ile birlikte Büyükşehir Belediyesi personelini görev yerlerinde ziyaret eden Çelik, ardından Yakutiye Mahallesi’ne bağlı Rabi Ana Mahallesi’nde konut görüşmelerinde bulundu.

Kadın Kolları Başkanı olarak görev yaptığı süre boyunca sorunlarının analizinde her zaman başı çektiklerini belirten Milletvekili Adayı Ayşe Çelik, “AK Parti olarak her meslekle tanışmaya çalışıyoruz. Çünkü biz kaygıyı dert eden çözüm üretmek için çalışan 20 yıllık bir hükümetiz.İşin sırrı şu ki halkımızla bir toplantıya gelip sorunu dinleyip analizi birlikte üretiyoruz. Saha, kadın, erkek ve özellikle teçhizatımızla Cumhurbaşkanımızın liderliğine sıkı sıkıya bağlıdır.Cumhurbaşkanımızın 21 yıllık hizmetinin meyvelerini sahada takdirle görüyoruz.Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye bir zafer daha kazandıracağız” dedi. dedi. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu