Haber

Bakan Nebati’yi taklit eden Akşener’e yanıt gecikmedi! Açıklamasına iki fotoğraf ekledi.

İyi parti Genel Lider Meral Akşener partisinin bugünkü kümelenme toplantısında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’yi taklit etmesi izleyenleri güldürdü. Akşener, “Bir Sebze Bakanı vardı, ne oldu? O pırıl pırıl gözleri gören oldu mu? ekonomi perişan halde, esnaf kanlar içindeyken, kayıp bakan Nemo’nun nerede olduğunu bilen var mı? Sayın Erdoğan basın açıklaması yapınca birdenbire ortaya çıkıyor.” Akşener’in o anlarda Nabati taklidi yapması dikkatlerden kaçmadı.

BAKAN NEBATİ’DEN CEVAP YOK

Akşener’in kürsüdeki açıklamaları kamuoyunda geniş yankı uyandırırken, Bakan Nabati’nin YETER Parti Lideri’ne yanıtı gecikmedi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Nebati, “Meral Akşener Bey bugünkü konuşmanızda sayısız iftira ve çarpıtmalarınıza bir yenisini daha eklediniz. Şahsen beni hedef alan bazı suçlamalarda bulundunuz. Anlatayım. peşinen asıl sorun anaokulu seviyesindeki benzetmenizle ifade ettiğiniz gibi “Nemo” olmak değil, asıl sorun sürekli gerçekleri çarpıtarak avantaj elde etmeye çalışmanız.

“GECE GÜNDÜZ BÖLGEDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Partiniz için her yolun mübah olduğu anlayışıyla ilerlerken, partinizdeki bölünmelerin ve istifaların çıkardığı gürültüyü bastırmak için ucuz benzetmelere, çarpıtmalara ve iftiralara bel bağlayacak durumda gibisiniz. hırslar. Ülkemizde deprem felaketlerinin ve sel felaketlerinin yaşandığı bir süreçte, tiyatro sahnelerine benzemeyecek oyunlarla masaların etrafında talih pazarlığı yapıp masadan kalktığınızda kulağınızı tutun ve sizi kimin oturttuğunu onlara söyleyin. O sofrada yine milletimizle yan yana, tek yürek olarak ilk günden beri yanında olduk. -Gün içerisinde tarlada çalışmaya devam ediyoruz.

“VATANDAŞIMIZIN YARALARINI SARMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

EYT’li vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü tutmak için çalışıyoruz. 3600 Ek Gösterge üzerinde çalışıyoruz. Emeklilerimizi biraz olsun rahatlatmak için çalışıyoruz. Deprem ve sel mağduru vatandaşlarımızın yaralarını her bakımdan en yeterli şekilde sarmak için çalışıyoruz. Bizler de sizler gibi afet bölgesine gidip steril ve gösteri fotoğrafları çekmiyor, sonra rahat karargâhımıza kaçarak koltuk kapmaca oynamıyoruz.

BAKAN NEBATI ATILMIŞ ADIMLARA İLİŞKİN BİLGİLERİ PAYLAŞTI

Aslında kişisel kazanç hesaplarınızdan başınızı kaldırıp etrafınıza bir göz atarsanız aslında tüm bunları çok net bir şekilde göreceksiniz. “Hayır kafamı gömmeye kararlıyım” diyorsanız zahmet etmeyin, afet mağduru vatandaşlarımız için attığımız bazı adımları bu iletişimden hızlıca okuyabilirsiniz: https://ms .hmb.gov.tr/uploads/2023/03/Asrin-Felaketi -Hazine-ve-Maliye-Bakanlığı-Atanan-Adımlardan Sonra.pdf

“BÜYÜK BİR HATA İÇİNDESİNİZ”

Akşener Bey çok net ifade edeyim: Gerçekleri çarpıtarak kendi eğrilerinizi düzeltebileceğinizi sanıyorsanız kesinlikle büyük bir yanılgı içindesiniz.

kemah-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu