Yaşam

Camdaki Kız 76. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Nalan, Metin’in babası olduğunu öğreniyor!

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Camdaki Kız’ 76. yeni bölümüyle 27 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Hayri, Nalan için her şeyi göze almaya hazırdır. Ancak Sedat, Nalan’ın davranışındaki tuhaflığı fark eder ve Nalan’ın kapısına gelir. Hayri bu durumdan rahatsızdır. Sedat, Nalan’ın yanında olduğunu söyleyince Hayri çok sinirlenir ve Nalan’a “Hadi evlenelim!” der. diyor. Camdaki Kız 76. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nalan, Metin’in babası olduğunu öğrenir.

Nalan, Metin’in babası olduğunu öğreniyor!

Camdaki Kız 76. bölüm 2. fragmanında; Karmakarışık hayatına anlam vermeye çalışan Nalan, Metin’le tanışır. Metin onun da kendisi gibi fotoğrafa yeteneği olduğunu anlıyor. Bir yanda Sedat, diğer yanda Hayri hayatını çekilmez hale getirmiştir. Öte yandan Selen durumu kötüleşir ve hastaneye kaldırılır. Köroğlu ailesi bu olayla sarsılırken Nalan, hayatıyla ilgili büyük bir gerçekle yüzleşmenin eşiğindedir. Hayri, Nalan’ın evinin önünde Metin’i görür ve ona baskı yaparak kim olduğunu sorar. Oda, Nalan’ın babası olduğunu söyler. Tam o sırada Nalan gelir ve onu duyar.

İşte Camdaki Kız 76. bölüm 2. fragmanı…

PENCEREDEKİ KIZ 75. BÖLÜM ÖZETİ!

Nalan, Türkan ve çocuklarının parasını evlerine kadar ödüyor. Hayri onu sevdiğini düşünür ve onun için gelir. Nalan, Hayri’ye yanında olamayacağını unutmasını söyler ve evden çıkar. Arabada onları izleyen Billur, Hayri’nin Nalan’ın peşinden koşmasına dayanamayıp yanlarına gitti.

Nalan, Billur’a söz verir ve kendisini evde beklemesini ister. Hayri, Nalan’dan ayrıldıktan sonra arabasıyla evine döner. Eve döndükten sonra Türkan’a ve boşanma protokolüne parmak basar. Ertesi gün celsede anlaşarak Türkan’dan boşanır.

Nalan, Billur’a Hayri’yi hayatından çıkaracağını söyler. Ertesi gün Nalan, Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenip oraya gitti. Hayri, Nalan’a boşanmayı anlatmak için hep onu arar. Nalan’ın hastanede olduğunu öğrenen Hayri hızla oraya gider ve Nalan’ı Sedat’la konuşması için tehdit eder.

Nalan onu orada bırakır ve meskenine gelir. Hayri peşinden gelir ve onu evinin önünde yakalar. Komşular Nalan’ın baş belasının Hayri olduğunu düşünmeye başlar. Billur, Nalan’ın Hayri ile görüştüğünü öğrenince yanına gitmez. Türkan, çocuklarını alıp Nalan’la konuşarak vakit geçiriyor.

Türkan, Nalan’la konuşunca Hayri’nin evine döneceğini düşünür ve rahatlar. Hayri, hazırlanmak ve boşanmasını kutlamak için Nalan’ın kapısına gelir. Nalan, komşuların rahatsız olduğunu anlayınca onu eve götürmek zorunda kalır. Hayri kendi elleriyle yemek yapıyor ve Nalan’a şiirler okuyor.

Sedat, birinin Nalan’ı rahatsız ettiğini düşünür ve onunla konuşmak için evine gider. Hayri evdeyken kapı zili çalar. Kapıya gelen kişinin Sedat olduğunu anlayan Hayri haklı olarak küser.

Camdaki Kız 76. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri, Nalan’ı Sedat’la Görünce Çıldırdı!

posofhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu