Haber

Çubuk’ta 64 çocuk için sünnet ziyafeti düzenlendi

Çubuk’ta 64 çocuk için sünnet düğünü düzenlendi.

Çubuk Belediyesi tarafından Çubukabad Parkı’nda düzenlenen ziyafete Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi Başhekimi Nevzat Kılıç, siyasi parti temsilcileri ve sünnetli çocukların aileleri katıldı.

Etkinlikte yaptığı konuşmada sünnetli çocukları ve ailelerini tebrik eden Başkan Demirbaş, bu yıl ikincisini düzenledikleri şenlikte çocukların ve ailelerinin mutluluğundan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. programa

Önümüzdeki yıllarda da bu programı devam ettireceklerini anlatan Demirbaş, şunları kaydetti:

“Çocuklarımızın olgunluklarını, büyümelerini, sünnet olmalarını ve askerliklerini görmek hepimizin hayali ve umudu. Hastaneye adımından bayram gününe kadar bu değerli anlarda hep çocuklarımızın yanında olduk. Güzel bir gün geçirdik. Hiçbir detayı atlamadan düzenlenen ‘Bir çocuk gülerse dünya güler, bir çocuk gülerse dünya güler.’ Çok güzel’ diyerek İl Sağlık Müdürlüğü ve Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi işbirliğiyle bu programı düzenledik. Bayramımızın güzel ve başarılı geçmesini dilerim.”

Başhekim Kılıç, Demirbaş’a bu hayırlı etkinliğe katıldığı için teşekkür ederek, “Hem hastanede hem de burada bu hizmetin ne kadar değerli olduğunu gördük. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu etkinliğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Yemek ikramının yapıldığı parkta gösteri ekibiyle birlikte eğlenen çocuklar, kendilerine ikram edilen pamuk şeker ve Osmanlı hamurunu tattılar.

Şölen kapsamında düzenlenen konserde sunuculuğu Ahmet Yılmaz üstlenirken, yerel sanatçılar Cem Akgül ve Çubuklu Coşkun konser verdi ve çocuklar doyasıya eğlendi.

Etkinlikte çocuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

haber-sisli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu