Yaşam

Eşinin ani ölümüyle yıkılan Elif Karlı, acı haberi çocuklarına nasıl verdiğini anlattı.

Türk müziğinin başarılı sanatçılarından Elif Karlı’nın eşi Cengiz Karlı, 2 hafta önce cezaevinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Eşinin ölümüyle yıkılan Karlı, bugün ben söylemesem de anlatmayacağı programda ölüm haberini aldığı anı ve çocuklarına nasıl anlattığını anlattı.

“Eşim hastaneye yatırılmak istedi ama doktor izin vermedi”

Eşinin uzun yıllardır sağlık sorunlarıyla boğuştuğunu anlatan Elif Karlı, “Eşimin ölüm saati 02.38. Arkadaşımla gece 02.30’a kadar görüntülü konuşurken ağladım. Ölüm haberini alınca Yaklaşık bir saat anlamaya çalıştım. Doktor Cengiz’e zatürre teşhisi koydu. Cengiz de çok kötü olduğunu söyleyerek hastaneye kaldırılmasını istedi ama doktor ona rağmen gönderdi. Geceleri ölüyor” dedi.

“KIZIM ‘BABASININ ÖLDÜĞÜNÜ BİR ÇOCUĞA SÖYLEYEMEM’ DEDİ”

Çocuklarına acı haberi nasıl verdiğini anlatan müzisyen sözlerini şöyle sürdürdü: “Beni aradılar ve ‘Ahmet öldü’ dediler. ‘Kardeşime söyleyeceğim’ dedi. “Sakinleştiğini sanıyordum. Eşimin cezaevindeki görüntüsünü kafamdan silmek istiyorum.”

GÖZYAŞLARIYLA DİNLEDİLER

Elif Karlı’nın anlatımı, sunucu Ebru Şancı ve Bircan Bali’ye duygusal anlar yaşattı. İki ünlü isim, Karlı’yı dinlerken gözyaşlarına hakim olamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu