Haber

Giresunspor 56. yaşını kutluyor

SporToto Üstün Lig takımlarından Bitexen Giresunspor’un kulüp başkanı Nahid Ramazan Yamak, kuruluşunun 56. yılını bir mesajla kutladı.

Mesajında, “Gücünü bu toprakların insanlarından alan, camiasıyla iyi günde kötü günde sayısız mücadeleler veren, kurulduğu günden bu yana ülkemiz futbolunun içinde yer alan Giresunspor’umuza nice başarılı yıllar diliyorum. 56 yıldır zafer.” Yamak, kulüp bayrağını en iyi şekilde temsil etmek ve daha da yukarılara taşımak için yorulmadan çalıştıklarını ifade etti.

Giresunspor’un mevcut yapısıyla futboldan amatör branşlara birçok kategoride faaliyet gösteren yüzlerce sporcusu olan büyük bir aile olduğunu vurgulayan Yamak, “Bu büyük ailenin lideri olarak büyük formamızı terleten tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. ‘Çotanak’ arması ile kendilerine teşekkür ediyor, emekleri için teşekkür ediyorum.Ordu askeri olarak devraldığımız Giresunspor’u en iyi şekilde temsil ederek şehrimizi ve tüm Giresunlu taraftarlarımızı en iyi şekilde temsil etmek için yorulmadan çalışacağımıza söz veriyorum. ‘Çotanak’ arması, yönetim kurulumuzla birlikte en iyi şekilde.” değerlendirmesini yaptı.

Giresunspor’un Muhteşem Lig’de kalıcı olacağına inandığını ifade eden Yamak, şunları kaydetti:

“Geçmişi başarılar ve büyük mücadelelerle dolu Giresunspor’umuz yine büyük bir emeğin ortasında. Karamsar değil aksine aydınlık yarınlara olan sarsılmaz inancımızla umutluyuz. Başaracağımıza olan inancımız tam.” camiamızın, taraftarımızın ve tüm Giresunluların emeği ve desteğiyle kalıcı olacaktır.Emeklerimizin başarıya ulaşması ve daha güçlü bir Giresunspor ile daha aydınlık yarınlara kavuşmak için herkesi Giresunspor etrafında birleşmeye davet ediyor, hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Saygı.”

Yamak, bugüne kadar kulübe katkı sağlayan tüm lider, yönetici, sporcu ve antrenörlere teşekkürlerini iletti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu