Teknoloji

Google, Apple’ı Hafife Aldı: Pixel 7 Pro ve iPhone 14 Pro

Dünyanın teknoloji devleri Google ve Apple bir kez daha karşı karşıya. Andorid’in yaratıcısı, yeni yayınladığı tanıtımında geçtiğimiz yılın sonlarına doğru tanıttığı Google Pixel 7 ile iPhone 14 Pro’yu karşılaştırdı. Bu karşılaştırma aynı zamanda Google adı için bir güç gösterisiydi.

Pixel 7 ve iPhone 14 yarışması

Google, iPhone 14 Pro’nun kamera, gökyüzü fotoğrafçılığı, VPN, kablosuz şarj ve katlanabilir form faktörü gibi özelliklerini eleştiren bir dizi reklam yayınladı. Bu tanıtımda kullanılan dilde mizahtan kaçınılmamıştır.

Pixel 7 Pro, üstün özelliklerini öne çıkardı

Google’ın ilk videoda vurguladığı şey, cihazın genel anlamda dikkat çeken yenilikleriydi. Pixel 7 Pro, astrofotoğraf modu ve 30x yakınlaştırma gibi özellikleri ön plana çıkarırken, yapay zekanın yeteneklerini de ele alıyor. Akabinde de belli bir süre sonra tüm kullanıcıların sorunu haline gelen pil konusuna dikkat çekiyor.

Google Pixel 7 Pro’nun kamerası

İkinci görselde ise son zamanların popüler gündemi gökyüzü fotoğrafçılığı. Pixel 7 Pro astrofotoğraf modunda gökyüzündeki yıldızlara odaklanırken iPhone, rakibine yetişmek için flaşını kullanmaya çalışıyor.

“Hayat kurtarıcı”

Reklam kampanyasına ait son görsellerde Pixel 7 Pro’nun kablosuz şarj desteği ve Pixel Fold’un katlanabilir tasarımı öne çıkıyor. Hemen hemen her videoda Pixel 7 Pro’nun iPhone 14 Pro’ya üstünlüğünü kanıtladığına dair Apple cephesinden bir yanıt gelmedi. Bakalım bu tatlı mücadele devam edecek mi?

haberkirikhan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu