Haber

İmamoğlu: İhtiyaç sahibi çiftlere 7 bin TL evlilik desteği vereceğiz

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni bir güçlendirme projesini hayata geçirdiklerini belirterek, 2023 yılında evlenecek çiftlere bir defaya mahsus 7 bin TL ödeme yapılacağını duyurdu.

İmamoğlu, paylaştığı videoda, “2023 yılında İstanbul’da evlenecek 10 binden fazla çifte bir defaya mahsus 7 bin TL evlilik desteği sağlayacağız” diyen İmamoğlu, “Sevgili hemşehrilerim, zor bir süreçten geçiyoruz. ekonomik zamanlar Maliyet her geçen gün artıyor.Bu durumun hepinizi olumsuz etkilediğini çok iyi biliyoruz.Size destek olmak ve biraz da olsa içinizi rahatlatmak için çalışıyor ve projeler üretiyoruz.Size bir müjde vermek istiyorum.İBB olarak , Evlilik Ek Projemize başlıyoruz.Bini aşkın çiftimize bir defaya mahsus 7 bin TL evlilik desteği vereceğiz.Yeni yuva kuracak çiftlerimizin mutluluğuna katkı sağlamak bizleri çok mutlu ediyor.İnanın bize. , yeni evlenen çiftlerimizin mutluluğunu da biz yaşıyoruz. Yeni evli çiftlerimizin hayalleri gerçek olsun, memnuniyetleri daim olsun. Bu zor günleri dayanışma ile her zaman aşacağız. Birlikte başaracağız.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni evlenecek gençlere 48 ay vadeli, iki yılı ödemesiz ve “sıfır faizli” 150 bin TL kredi verileceğini de duyurdu. (HABER MERKEZİ)

baskilajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu