Haber

Negatif Enerji Nedeniyle Eski Evinden Taşınan Şulemsi’nin Yeni Lüks Villası İlgi Çekti

Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler Fenomen Şulemsi ve eşi Yasin Türk’e çevrildi. Hatta yat ve apartman sahibi olduğu söylenen Şulemsi’nin haberiyle alay eden yırtık çoraplı bir paylaşım bile vardı. ‘Eski evinin negatif enerjiyi hapsetmesi nedeniyle’ geçtiğimiz aylarda taşınmaya karar veren Şulemsi şimdi nasıl bir evde yaşıyor? Görelim…

Şulemsi olarak bilinen Şule Kayatürk, sosyal medya paylaşımlarıyla ünlendikten sonra güzellik merkezi açan fenomenlerden sadece biri. Bugünlerde onun hakkında bu kadar çok konuşmamızın nedeni, onun hakkında öne sürülen bazı argümanlardır.

Şulemsi ve eşi Yasin Türk, geçmişten bu yana yaşadıkları değişimlerle şu sıralar gündemde. Doğal olarak sadece görünüş açısından değil, yaşam standartları açısından da farklı bir noktada oldukları aşikar.

Şulemsi’nin villası ve helikopteri olduğu yönündeki tartışmaların ardından bu tür görüntülerle kendisiyle ilgili çıkan haberlerle dalga geçmeye başladı. Öyle ki yırtık çoraplı paylaşımlar bile yapmış…

Şulemsi, hem kedi ve köpeğinin çok olması hem de evlerin bir süre sonra kötü enerjiyi hapsettiğini düşünmesi nedeniyle geçtiğimiz aylarda yeni bir eve taşındı.

Hareketli bir video çeken Şulemsi, geçtiğimiz haftalarda yeni evinin görselini paylaşmıştı.

Videoda Şulemsi’nin geniş bahçeli ve havuzlu bir villaya taşındığını görüyoruz…

Evin diğer detayları ise şu şekilde…

Yırtık çorap detayından sonra bu ev biraz yavan görünüyor ama yorumunu size bırakmak en doğrusu…

Bu olaylar ve tartışmalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

haber-bahce.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu