Haber

Off-Road Yarışları İlk Kez Gebze’de Düzenlenecek

– Gebze’de off-road heyecanı için hazırlıklar tamamlandı

KOCAELİ – Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bu hafta sonu ilk kez gerçekleştirilecek off-road yarışlarının hazırlıkları bugün tamamlandı. Katılımcılar araç korteji ile yarışların yapılacağı Denizli Mahallesi’ne gittiler.

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde 3-4 Haziran tarihlerinde Gebze Belediyesi’nin düzenleyeceği off-road heyecanı yaşanacak. Araçlar, yarın başlayacak yarışlar öncesi 15 Temmuz’da Milli İrade Meydanı’nda gösteri yaptı. Gebze’de ilk kez düzenlenecek Off-Road Festivali için 500’e yakın kamp donanımlı araç bulunuyor. 60’tan fazla off-road grubu sahada ve 100 yarışmacının yarışması bekleniyor. Yarışmacılar araç korteji ile yarışmanın yapılacağı alana hareket etti. Etkinlik kapsamında yarın Extreme etabı, Pazar günü ise Speed ​​etabı yapılacak.

“Kampçılar olarak toplam 500 aracımız var”

Soft Road Outdoor Kulüp Lideri Ersin Şimşek, etkinlikten heyecan duyduklarını ve kampa bugüne kadar 500 aracın geldiğini belirterek, “Gebze Belediyesi’ne bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. iki kardeş kulübümüzle birlikte parkur ve kamp alanlarını hazırlamaya çalışıyoruz.Gebze’de ilk kez düzenleyeceğimiz Off-Road Şenliğimize halkımızı bekliyoruz.Aileleri bekliyoruz, çocuklarımız için aktif oyun alanları olacak. Konserimiz de olacak.Belediyemiz sağ olsun her şey halloldu.Ekstrem sahnemiz tek ilaçta olacak.Yarın gerçekleşecek.Akşam konserimiz.Kamp alanında kalacağız.Hızlı sahnemizin kayıtları Pazar sabahı başlayacak.Hız etabımızın performansları saat 10:00’da başlayacak.Hız etabımız oldukça aksiyonlu olacak.Tüm adrenalin severleri bekliyoruz.Çok güzel bir etkinlik bizi bekliyor.Kampçılar olarak çok güzel bir etkinliğimiz var. Şu anda toplam 500 araç. Daha da olabilir, bilemiyoruz. Marmara Bölgesi’nde olduğumuz için daha fazla katılım bekliyoruz. Hatta 2 gündür Türkiye’nin her yerinden kamp yapan takım arkadaşları var. arazi bir spor dal. Öncelikle şunu unutmamamız gerekiyor. Spor iyileştirir. Dostluğu güçlendirir. Bunu her zaman söylüyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin en zor zamanlarında gerek amatör gerekse profesyonel olarak her zaman halkımızın yanındayız. Bunu her zaman gösterdik dedi.

“Allah nasip ederse kazasız, belasız bu işi bitireceğiz”

Pistler hakkında bilgi veren Niva Gebze Takım Başkanı Murat Yıldız, “Cumartesi ve Pazar günü seyircilere keyifli anlar yaşatacağız. Ekstrem parkurda büyük tekerlekli araçlar yarışacak. Çok keyifli ve heyecanlı bir parkur. şu anda hız pisti de hazırlanıyor.Orada hızlı arabalarımız yarışacak.4×4 araçlarımız da girebiliyor.Allah nasip ederse bu işi kazasız belasız bitireceğiz.Böyle bir imkanı bize sağlayan Gebze Belediyesine teşekkür ediyoruz. aktif olma fırsatı” dedi.

kaynaslihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu