Haber

Oyuncu Eda Ece’den skandal açıklama! Depremzedeler nişan aldı

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından devlet ve millet el ele vererek yaraları sarmak için dünyaya örnek bir mücadele verdi.

Hatırlanacağı üzere, 14 Mayıs seçimlerinin hemen ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın deprem bölgesinde çok fazla oy almasını hazmedemeyen muhalefet hesapları, depremzedelere yönelik hakaretler yağdırmıştı. ‘Keşke daha fazla ölseydin daha kötüsünü hakkımız haram’Yardımlarını geri istedi.

Oyuncu Eda Ece, katıldığı bir ödül töreninde depremzedeleri hedef alarak oy seçimleriyle açıkça alay etti.

SKANDAL VERİLEN SÖZLER

Eda Ece, “Deprem bölgesine ne yaptıysak diğerleri yapıyor sandılar. Biz sandıktan aldık ama neyse.”gibi skandal sözler kullandı. Ece’nin bu sözlerine salondakilerin gülmesi de dikkat çekti.

Kullanıcılar sosyal medyadaki skandal açıklamalara tepki gösterdi:

“Yavaş yavaş yardım etmeyi öğreniyorlar. Yardım etmenin adabını da zamanla öğrenecekler. Parasız yardım göremeyebiliriz ama yakında öğreneceğiz inşallah.”

“Lütfen deprem bölgesini herhangi bir siyasi yaklaşım için kullanmayın”

“Üç kuruş para verdiniz, sosyal medyadan birkaç paylaşım yaptığınız için depremzedelerin burnundan getirdiniz. Yazıklar olsun size ve sizi bunca acıyla izleyenlere bundan sonra…”

“Diğerini kendilerinden yok sayıyorlar, onun oburluğu depremzedelere fayda sağlamadığı için öyle sanıyorlar.! Yazık başınıza”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu