Haber

Taha Duymaz’ın enkaz altında olmadığını söyleyen Seyha Soylu, son ifadesi ile yere yığıldı.

Hatay’da enkaz altında kalarak hayatını kaybeden sosyal medya fenomeni Taha Duymaz; kaybettiğimiz diğer insanlar gibi hepimizin yasını tuttu. Taha ve kardeşleri daha enkaz altındayken akıl almaz komplo teorileri ortaya çıktı.

Taha hakkında dile getirdiği iddialarla gündeme gelen ve Taha’nın enkaz altında olduğuna inanmadığı Seyhan Soylu, Taha’nın ölümünün ardından açıklamalarda bulundu. Soylu sözlerinden dolayı yıkıldı…

Hepimizi derinden sarsan Kahramanmaraş Depreminde binlerce insanımızı kaybettik. O kişilerden biri de sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’dı.

Genç yaşında imkansızlıklar içindeki mutfağında yemek yapmasıyla tanınan Taha; Sosyal medyadaki zorbalıklara rağmen yılmadı ve büyük bir kararlılıkla yolunda yürümeye devam etti.

Kardeşleri Melek ve Umut ile teyzesinin evinde depreme yakalanan Taha ve kardeşlerinin cansız bedeni; Depremin 12. gününde enkazdan çıkarıldı.

Taha’nın cansız bedeni enkazdan çıkarılana kadar birçok kişi tarafından inanılmaz komplo teorileri öne sürüldü.

Bu isimlerden biri de Sisi lakaplı Seyhan Soylu’ydu. Soylu, “Taha’nın enkaz altında olmadığını” söyleyerek Taha hakkında teoriler üretti.

Taha’nın vefatının ardından Soylu, “Sevgili Taha Duymaz’a sesleniyorum. Eminim ahirette bizi dinliyordur. Olaylara ön yargıyla bakmış olabiliriz, ahirette cennette olursun inşallah.” .Ben sadece işimi yaptım.Burada alamadığımız helali inşallah alırız kardeşim.” sözleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Soylu, bu sözlerin ardından sosyal medyada tepki çekti.

?

?

?

Soylu’yu yere vurdular…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu