Haber

Üvey kardeşlerini bulan adam bisiklet kazasında öldü

ANKARA’da annesinin vefatından sonra 8 aylıkken babası tarafından evlat edinilen ve kardeşlerini 4 yıl önce bulan Murat Sırav (33), bisikletiyle işten eve dönerken kamyonun çarpması sonucu hayatını kaybetti. . Kaza güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.

Tokat’ta çiftçilik yapan ve 5 yıl önce hayatını kaybeden Hidayet Doğan, menenjite yakalanan eşi Kaster Doğan’ın vefatının ardından 8 aylık oğlu Murat’ı Ankara’da yaşayan Yusuf ve Şerife Sırav’a verdi. Ankara’da özel bir şirkette makinist olarak çalışan Sırav, evlat edinildiğini 4 yıl önce kardeşleri geldiğinde öğrendi. Evli ve 2 çocuk babası olan Sırav, 5 kardeşiyle ortalara gelir, hasret giderirdi. Bundan sonraki süreçte kardeşleriyle görüşmeye devam eden Sırav, 26 Temmuz’da Yenimahalle ilçesine bağlı Lalegül Kavşağı’nda bisikletle işten eve dönüyordu. (45), komutasındaki TIR’ın çarpması sonucu hayatını kaybetti. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen TIR sürücüsü, çıkarıldığı mahkemece ‘taksirle ölüme sebebiyet verme’ suçundan tutuklandı.

Murat Sırav’ın babası Yusuf Sırav (69), kaza haberini aldıktan sonra hastaneye gittiklerini belirterek, “Doktor çocuğumun kalbinin durduğunu tekrar çalıştırmaya çalıştıklarını söyledi. 2 dakika sonra geldiler. daha sonra ‘Kaybettik, teşekkürler’ dedi. Dünyam yıkıldı Ben bittim Allah düşmanıma evlat acısı vermesin Çok zor Bir çocuğum oldu benden aldılar Kimsem kalmadı Kimsem kalmadı .” Çocuğunu göremedi. Çocuklarıma ne söylemeliyim? Kocama doyamadım. Bu olayın sonuna kadar arkasındayız. Kardeşimle hikayemiz uzun. Bunun sebebi ise toplamda 6 kardeşimiz olması. Kardeşimi geç buldum ama erken kaybettim. Birbirimize doyamadık, doyamadık birbirimize. Çocukluğumuzu birlikte geçirmedik. 33 yıl önce gitti, evlatlık verildi. Adalete güveniyoruz ama hiçbir şey kardeşimi geri getiremez.” Murat abimizi üçüncü şeritten dönmeye kalkınca kaybettik, soruşturmanın takipçisi olacağız” dedi.

golhisar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu