Yaşam

Disney+ Series Quest’in Yayın Tarihi, Oyuncuları ve Konusu

Haziran 2022’de Türkiye’ye giriş yapan ve yerli yapımlarını hızla yayınlamaya devam eden Disney+, merakla beklenen arayış Geçtiğimiz haftalarda dizinin ilk görsellerini yayınlamıştı. Görsellerde dizinin atmosferine dair ipuçları elde ettik.

Dizinin yayın tarihi bugüne kadar bir sır olarak kalırken, sonunda bu durum değişti. Disney+, Aramanın yayınlanma tarihi açıkladı. Diziden bir afiş de paylaşıldı.

Görev çıkış tarihi:

arayış, 14 Haziran’da yayımlanacak. Dizi sadece Disney+ üzerinden izlenebilir.

Arama konusu:

Görev gizemli bir adada nisan kendini aramanın öyküsünü ekranlara taşıyacak. Büyükşehir hayatından bıkmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş Nisan, arkadaşıyla katıldığı şifa seansından sonra arkadaşını kaybeder ve uzaklaşır. Ancak bu iz onu şüpheli bir tarikata götürür.

Nisan, tarikatla ilgili şüpheleri olsa da tarikatın verdiği söze ve gizemli adama kayıtsız kalmaz. Sel basmak bir maceraya atılır. Dizi metafizik, varoluş ve aşk temalarını ön plana çıkaracak.

Görev oyuncu takımı:

başrollerde Aslı Enver ve Mehmet GünsürArama’da bu iki ismin yanı sıra Defne Kaylar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Fazilet Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Aksiyon Yıldız, Oral Özer ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler de yer alıyor.

haberkarliova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu