Ekonomi

Eğitim amaçlı blockchain programı için VeChain ve Coinbase ortaklığı

Kullanıcıları teknolojisi hakkında eğitmek amacıyla VeChain, blockchain platformu VeChainThor için bir eğitim programı başlatmak üzere Coinbase’e (NASDAQ:) katıldı. MADENİ PARA ) ile ortaklıklar kurdu. VeChain’in VET ve VTHO tokenlerinin Coinbase’de listelenmesinin ardından 750.000 ila 1 milyon kullanıcı çekmeyi hedefleyen programın duyurusu 9 Kasım 2023 Perşembe günü yapıldı.

Öğrenme programı, VeWorld taşınabilir uygulamasını ve merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) araştırılmasını içeren zorluklardan ve görevlerden oluşur. İştirakçiler ödül olarak 12$’a kadar VET tokeni kazanabilirler: Basit görevler için 2$ ve ileri düzey görevler için 10$. Kazançlar VeWorld mobil cüzdanlarına ödenecektir. Bu girişim, VeChain’in, önde gelen kurumsal sınıf blockchain protokollerinden biri olarak Coinbase’in 100 milyondan fazla müşteri tabanını “devrim niteliğindeki teklifleriyle” güçlendirme stratejisinin bir parçası.

Eğitim programı, Web3 odaklı BCG tarafından geliştirilen ve VeChain’in Yetki Kanıtı konsensus sistemini, ikiz token modelini ve yönetişim tonunu ayrıntılarıyla anlatan bir teknik incelemeyi tanıtıyor. Ancak Coinbase’in politikaları nedeniyle program Fransa gibi belirli yargı bölgelerinde mevcut değildir.

Bu eğitim girişimine ek olarak VeChain, Hizmet Olarak Web3 platformu için bir VORJ yükseltmesini de duyurdu. Bu gelişme, şirketin yakın zamanda bir “ödeme patenti” almasının ardından geldi.

VeChain CEO’su Sunny Lu, bu girişimlerin şirketin sürdürülebilirlik ve eğitim değerlerini somutlaştırdığını düşünüyor. Programın eğitimi ve sürdürülebilirliği teşvik etmedeki rolünü vurguladı. Coinbase ile ortaklık, blockchain’in tedarik zinciri yönetimindeki rolünün altını çiziyor ve VeChain’in segmentin büyümesine olan bağlılığının altını çiziyor.

VeChain’in Harvard Üniversitesi’nde EasyA ve BCG ile gerçekleştirilen başarılı hackathonun ardından Learn programına dahil edilmesi, sektörün büyümesine olan bağlılığının altını çiziyor. Şirket, VET’i blockchain pazarının gelişiminin anahtarı olarak görüyor ve sahiplerine hizmet erişimi, stake ödülleri ve ortaklık fırsatları sunuyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

abanaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu