Haber

MESKİ, Entegre Yönetim Sistemi dış denetimini başarıyla tamamladı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İşletmesi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, ‘Entegre Yönetim Sistemi’ kapsamında gerçekleştirilen dış denetimi başarıyla tamamlayarak belgelendirdi. Bu kapsamda 5 standarttan belgelendirmeye hak kazanan MESKİ, hizmette kalite standartlarını yükseltmeye devam ediyor.

Türk Akreditasyon Kurumu Hizmet alanındaki tüm birimlerin (TÜRKAK) akredite belgelendirme kuruluşu tarafından incelendiği dış kontrolü başarı ile tamamlayan MESKİ Genel Müdürlüğü, ‘Entegre Yönetim Sistemi’ kapsamında dış kontrolü başarıyla geçerek; TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir.

Denetçiler, kapanış toplantısında denetim sürecini değerlendirdi. Toplantıda gözlemlerini paylaşan amirler, yöneticilere teşekkürlerini ileterek, tüm MESKİ çalışanlarının sağladığı bağımsız ve profesyonel kontrol ortamından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Kaynak: ANKA / Ekonomi

haber-yaglidere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu